EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Manage
sr: Управљај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по
