EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
