EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Order
km: លំដាប់

en: Close
km: បិទ
