EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Apply
lv: Apstiprināt
