EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
