EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал
