EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: On
sv: På

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Manage
sv: Hantera

en: Unknown
sv: Okänd

en: Off
sv: Av

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ago
sv: sedan

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Apply
sv: Applicera

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Resource
sv: Resurs

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: Asc
sv: Stigande

en: Needs Review
sv: Behöver översyn

en: Master
sv: Huvud

en: A boolean indicating the published state.
sv: En booleska som indikerar status för publiceringen.
