EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
