EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
