EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Off
mr: बंद

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
