EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: On
nl: Aan

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Off
nl: Uit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ago
nl: geleden

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Add to
nl: Toevoegen aan

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Resource
nl: Bron

en: Contents
nl: Inhoud

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: Asc
nl: Oplopend

en: A boolean indicating the published state.
nl: Een boolean ter indicatie van de publicatiestatus.
