EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù
