EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
