EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: Last Updated
ml: അവസാനമായി പുതുക്കിയത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം
