EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: On
ta: சரி

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Order
ta: வரிசை

en: Close
ta: மூடு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Resource
ta: வளம்
