EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: On
ja: オン

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Manage
ja: 管理

en: Unknown
ja: 不明

en: Off
ja: オフ

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Close
ja: 閉じる

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authentication
ja: 認証

en: Apply
ja: 適用

en: - All -
ja: - 全て -

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Resource
ja: リソース

en: Needs review
ja: 要レビュー

en: Asc
ja: 昇順

en: Needs Review
ja: 要レビュー

en: Master
ja: マスター

en: A boolean indicating the published state.
ja: 公開状態の論理値です。
