EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: On
bg: Включи

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Order
bg: Поръчка

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси
