EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Off
pl: Wyłączony

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ago
pl: temu

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Resource
pl: Zasób

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: A boolean indicating the published state.
pl: Wartość binarna wskazująca status publikacji.
