Fast Autocomplete (2.1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
