Fast Autocomplete (2.2.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
