Fast Autocomplete (2.2.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Item ID
ca: ID d'element

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
