Fast Autocomplete (2.2.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Item ID
jv: ID Item
