Fast Autocomplete (2.2.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
