Fast Autocomplete (2.2.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
