Fast Autocomplete (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Behavior
ja: 動作

en: Number of results
ja: 結果の数

en: Relevance
ja: 関連度

en: Item ID
ja: 項目ID

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: View modes
ja: ビューモード

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
