Fast Autocomplete (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون
