Fast Autocomplete (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek
