Fast Autocomplete (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
