Fast Autocomplete (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: View modes
th: โหมดของวิว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
