Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: View mode
gl: Modo de vista
