Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Relevance
pl: Związek

en: Item ID
pl: ID elementu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
