Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Plugin
ru: Плагин

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Behavior
ru: Поведение

en: Number of results
ru: Количество результатов

en: Relevance
ru: Релевантность

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Filter by language
ru: Фильтр по языку

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: View modes
ru: Режимы отображения

en: Breakpoint
ru: Точка останова

en: Plugin configuration
ru: Конфигурация плагина
