Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Behavior
sv: Beteende

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: View mode
sv: Visningsläge

en: View modes
sv: Visningsläge

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
