Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Machine name
be: Машынная назва

en: View mode
be: Лад выгляду

en: View modes
be: Лады выглядаў
