Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
