Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi
