Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Filter by language
lv: Filtrēt pēc valodas

en: View mode
lv: Skata režīms

en: View modes
lv: Skatu režīmi
