Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
