Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Item ID
ta: பொருள் ID

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
