Fast Autocomplete (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
