Fast Autocomplete (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar
