Fast Autocomplete (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Number of results
uk: Кількість результатів

en: Relevance
uk: Доречність

en: Item ID
uk: ID елементу

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна
