Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno
