Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Behavior
da: Opførsel

en: Number of results
da: Antal resultatet

en: Relevance
da: Relevans

en: Item ID
da: Element-ID

en: Filter by language
da: Filtrér efter sprog
