Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
