Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા
