Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း
