Fast Autocomplete (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
