Fast Autocomplete (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
