Fast Autocomplete (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin
